Sizlere en çok memnun olduğum ataşehir masöz deneyimi yazmak istedim bugün de yaklaşık 1 yıl önce anadolu yakasında bir firmada çalışırken daha önce gittiğim masöz meşgul olduğundan anadolu yakasında bir masajcı arayışında bulundum.

Ataşehir Masöz İlanları

ataşehir masöz

Ataşehir Masöz kelimesini internetten arattım ve karşıma çıkan ilk siteye girdim ve telefon açtım sanırım masöz adı ayla hanım dı ama hangi site olduğunu hatırlamıyorum; Masöz sitesi idi ancak aklımda acaba lar var idi ne derseniz acaba gerçek masaj bilgisi var mı? Acaba bireysel mi çalışıyor gibi tabi bu soruları direk terapist bayanda sordum ve gerekli bilgileri verdi daha sonra hiç unutmuyorum pazartesi saat 18:00 e randevu aldım.

Ataşehir Bireysel Masöz

Mesai bitiminde ataşehir ilçesi bana yakın olduğundan ulaşım o kadar da zor olmadı ve yaklaşık yanlış hatırlamıyorsam saat :17:45 de masöz bayan ın evine geldim girmeden önce her zamanki gibi ufaktan bir heyecan vardı. Kapıyı çaldım ve ayla hanım kapıyı açtı hoş geldiniz telefonla görüşmüştük 15 dakika önceden geldiniz dedi evet malesef dedim ama masöz çok memnun oldu masaj uygulaması için erkenden geldiğime.

Ve beni evine davet etti hemen sordum teksiniz değil mi diye evet ben tek bireysel ataşehir masöz üm dedi harika bir hazırladığı masaj odasına girdim bu sefer ilk başta bekleme odasında herhangi bir ikram almadım ama masaj odasında ayla hanım bana teklif etti Sıçak soğuk bir şey içermisiniz diye sordu bende hayır teşekkür ederim diyerek masaj için hazırlandım.

Ayla hanım bana masaj yağlarını gösterdi ve hangi aroma yağ istersin dedi bende cildim kuru olduğu ve lavanta kokusunu sevdiğimden siz bırakıyorum dedim muhtemelen yurt dışından aldığı bir masaj yağı ile masaj uygulamasına başladı o kadar çok ağrılı bölgem vardı bu yüzden ilk başta bacaklarımdan başladı ve bel bölgeme ve omuzlarıma masaja devam etti.

Ve bana sırt üstü yatar mısınız dedi bende sırt üstü yattım ama o kadar uzman bir masöz olduğunu tek kullanımlık masaj öncesi verdiği boxer dan anladım . Masaj esnasından açılmaması gereken hiç bir yer açılmadı bende teklif de bile bulunmadım.

Neyse Ataşehir Masöz masaj uygulamasına devam etti ancak belkide şimdiye kadar hiç yaşamadığım masajı yaşadım o kadar bana iyi geldi anlatamam. Bir sonraki masaj deneyimlerimden sizlere yine avrupa yakası masaj deneyimi yazacağım bu deneyimleri yazmamın amacı en iyi bir şekilde masöz bulmanız ve masaj hizmet almadan önce nelere dikkat etmeniz için