İstanbul avrupa yakası avcılar masöz makalesinde en çok masaj salonu olan ikinci ilçelerden birisi olan avcılar bölgesi ile ilgili makale yazacağım. Evet bu bölgede marmara caddesinde amacı dışında bir çok vasat masaj salonu açıldı ve kapandı kapanması çok iyi neden derseniz masaj bilgisi olmayan bir çok masöz adı altında bayan çalışıyordu.

Şimdi diyeceksiniz peki bu ilçede gerçek masaj yapan avcılar masöz nasıl bulunur mekan kalmadıysa işde en önemlisi de o aslında masaj salonları kapanınca profesyonel masöz ilanları çoğaldı bildikleri artık insanlar sadece masaj hizmeti istiyor bu neden ile avcılar ilçesinde artık bireysel masaj hizmeti veren masaj terapistleri de rahatça hem kendilerine masaj hizmeti vermek için ev bulabildiler hem de artık bay ve bayanlar kaliteli masaj hizmeti alabilecekler.

Avcılar Masöz Kaliteli Hizmet

Avcılar Masöz

Bir zamanlar bende avcılarda bir masaj salonu ile iletişime geçip masaj randevusu almıştım. Bu marmara caddesi paralelinde bir caddede 2 odalı bir mekan idi neyse randevu saatinde kapıyı çaldığımda karşıma ölesine bir kişi çıktı ve içeri buyurdu bende merak ettim ve içeri girdim. Ancak merak etmez olaydım sanki eğlence mekanına girmiş gibi oldum biraz etrafa baktım masaj odasını görebilir miyim dedim tabi dediler masaj odasına girdiğimde sedye üstünde hiç bir şey yok hijyenden uzak çok kütü durumda bir oda vardı ve hiç vakit kaybetmeden salondan çıktım.

Avcılar Masöz için bu salonlar kapandık dan sonra tekrar internetten bir masaj sayfasına girdim bu ilçede çalışan bir masöz bayan dan randevu aldım inanmazsınız sanırım tesadüf yine eskiden masaj salonuna gittiğim adres de çıktı ve tedirgin oldum ancak masaj için gittiğim de profesyonel bir avcılar masöz karşılaşacağını biliyordum ve yanılmadım.

Sanırım masöz hanım ın adı dilek di dilek hanımla bu ilçede eskiden çok saçma sapan salonların olduğunu ve hatta bende yanılarak gittiğim mi söyleyince evet buralarda eskiden hiç olması gereken salonları varmış ama artık yok. Olmasın da zaten dedi çünkü masaj sektörünü insanlar yanlış anlıyor biz aslında manuel terapist olarak eğitim alıyor fakat kimse bu şekilde bilmez bize masöz derler ama biz terapist olarak hizmet veriyoruz dedi.

Bu açıklama ve sohbet oldukça hoşuma gitti, Avcılar ilçesinde gerçek masaj hizmeti veren masaj terapistlerin olması gayet iyi bende en azından eşler birlik de masöz tarafından hizmet alabilecek hijyen ve kalitenin nasıl olduğunu anlayacaklar. Hatta bazı bireysel masaj hizmeti veren masöz lerin mekanlarında duş imkanı da var.

Avcılar Masöz Sauna Odası

Avcılar Masöz demişken bu masaj terapist de belki de istanbul da hiç olmayan bir uygulamaya rastladım masaj uygulaması bittik den sonra duş aldım ve sauna da olduğunu gördüm sordum sauna kullanabiliyor muyum diye tabi ki ancak bu masaj paket fiyatı içinde değil extra dedi olsun en azından kalite elit geldi bana. Her zaman ne deriz spa merkezine gitmek istemiyorsanız bireysel çalışan masöz ile görüşme öncesi çok dikkatli olan ve masaj salonların dan uzak durun.

Avcılar’a hangi metrobüs gidiyor??

34T Metrobüs Hattı Güzergahı ve Geçtiği Durakları

34T metrobüs hattı, Avcılar (İÜ Merkez Üniversite Kampüsü) Cevizlibağ arasında faaliyet göstermektedir. Avrupa Yakası’nda hizmet veren bu hat, toplamda 15 duraktan geçer.

avcilar metroAvcılar Merkez – Üniversite Kampüsü Metrobüs İstasyonu, eskiden Avcılar Metrobüs İstasyonu, İstanbul’da İETT tarafından işletilen Metrobüs hatlarına hizmet veren ve 12 Ekim 2007’de hizmete giren metro. Avcılar’ın Üniversite Mahallesi ile Merkez Mahallesi arasında üzerinde yer almaktadır.

Beylikdüzü, İstanbul ilinin batıdaki ilçelerinden biridir. Güneyinde Marmara Denizi, doğusunda Avcılar, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde ise Esenyurt ilçeleri vardır.

İlçenin doğusunda Küçükçekmece Gölü ile Küçükçekmece ilçesi, kuzeyinde Başakşehir ilçesi, batısında Esenyurt ve Beylikdüzü ilçeleri, güneyinde ise Marmara Denizi ile çevrelenmiştir. Şehir merkezine 27 km uzaklıktadır. TEM ( ) otoyolu, Karayolu ilçe sınırları içinden geçmektedir.

Avana, 1922 nüfus cetveline göre Artvin vilayetinin Borçka kazası içinde Murgul nahiyesine bağlıydı. Köyün 44 kişiden oluşan nüfusu Gürcü olarak kaydedilmiştir. Avana adı 1925 yılında Avcılar olarak değiştirilmiştir.

Avcılar il mi ilçe mi?

Avcılar İstanbul ilinin Avrupa yakasındadır. Avcılar ilçesi 27 Mayıs 1992’de kuruldu. İlçenin doğusunda Küçükçekmece Gölü ile Küçükçekmece ilçesi, kuzeyinde Başakşehir ilçesi, batısında Esenyurt ve Beylikdüzü ilçeleri, güneyinde ise Marmara Denizi ile çevrelenmiştir

Kategoriler: Avcılar Masöz