Bugün makale yazıma yıllar önce bakırköy masöz tarafından masaj yaptırmıştım ve bu deneyimi sizlerle paylaşmak istedim, Daha önceleri masaj deneyim masaj salonunda olmuştu yabancı bir masöz tarafından İstanbul un en işlek ilçelerinden yine Bakırköy de yaptırdım bu seferde bireysel evde masöz ilanlarına batım ve bana uygun olan bir masöz buldum.

Bakırköy Evde Masaj

Hemen telefon açtım ve nerede hizmet verdiğin öğrendim konuştuğum bayan Bakırköy incirli caddesinde kendime ait bir masaj hizmeti verdiğim evde görüşmelerim kabul ediyorum dedi bende çekingen bir şekilde acaba tek misiniz yoksa başka arkadaşınızda var mı diye sordum Bakırköy masöz o nasıl soru tabi ki tekim ve bireysel hizmet veriyorum dedi, Güven sağladı konuşması falan ve bende randevu aldım o zamanlar masaj senas ücreti de uygundu.

Saat 14:00 de randevu için sözleştik ilk bireysel Bakırköy masöz tarafından bir hizmet alacaktım açık cası heyecan vardı İş yerinden nasıl izin alabilirdim ve bir bahane uydurdum müşteri ile toplantım var dedim ve bakırköy ilçesinin yolunu tuttum; En sonunda görüşme saati gelmişti masöz bayan ın kapısını çaldım karşıma gerçek den de mükemmel giyinmiş beyaz önlüklü genç bir bayan çıktı.

Bakırköy Masöz tarafından karşılanmak ve hayallerimin üstünde birisinin beni karşılaması çok hoşuma gitti evde kimse yoktu söylediği ğibi bireysel hizmet veriyordu, İlk önce hoş geldiniz falan daha sonra bekleme salonuna gittim anladı benim heyacanlı olduğumu ve bana bir şeyler içer misin diye sordu bende tabi br kahve alabilirim dedim orta şekerli bir kahve içtik den sonra dilersen hadi masaja alayım senı dedi bakırköy masöz tabiki dedim.

Bakırköy Uzman Masöz

Masaja başlamadan önce bana önemli sağlık sorunumum olup olmadığını sordu ve bende herhangi bir sağlık sorumun yok dedim, Merak ettim neden bunu soruyorsunuz dedim bana masöz bayan şu cevabı verdi; Bey fendi eğer fıtık veya yeni olduğunuz bir açık ameliyat varise masaj uygulaması tehlikeli olabilir diyince bu masöz ün profesyonel olduğunu anladım.

Masaj esnasından sohbet etmeye başladık hem bakırköy masöz tarafından masaj oluyor hem de sohbet ediyorduk merak ettim masöz olamaya nasıl karar verdiniz diye sordum; Ben daha önceleri teksilde çalışıyordum ve kazancım bana yetmiyordu internette gördüğüm masaj eğitim lnları gözüme çarptı bende denemekkistedim ve eğitim aldım daha sonra spa merkezinde çalışmaya başladım ama istediğim kazancı elde edemedm ve aklıma bireysel çalışmak geldi.

Hemen bakırköy ilçesinde bana uygun bir ev aradım daha doğrusu home ofis tarzı oldu benim için hem burada yaşıyorum hemde masöz bayan olarak hizmet veriyorum dedi. Bu sefer masöz bana soru sordu ve ilk defamı masaj için bir bakırköy masöz randevusu aldın dedi bende utançlık ile evet ilk defa tek çalışan bir masöz den randevu aldım dedım.

Bakırköy Masöz bu sefer bana hımm peki memnun kalacaksın ve sürekli müşterim olacaksın dedi evet gerçek den de nasıl masaj yapılması gerektiğini bilen uzman bir masajcı idi masöz bayan ve masaj sonrasına geldik kendimi dinlenmiş hissetim masaj dan sonra duş imkanım vardı sıcak bir duş aldım duş alırken masöz bana isterseniz köpük masajı yapabilirim diyince ben hayır teşekkür ederim dedim zaten halen çok utanıyordum garip bir şekilde ancak duş dan sonra dinlenme salonuna geçinde yine ikramda bulundu uzun uzun sohbet etme fırsatım oldu.

Bakıköy Masöz Bayan a herşey çok güzel yaptıklarını karşılamasından masaj odasına kadar hijyenik masja aletlerini gibi memnun olduğumu söyledim ve mutlaka hafta da bir defa size geleceğim diyinde masöz ben anladım zaten işimi porfesyonel olarak yaptığımdan bu şekilde düşüneceğinizi biliyordum dedi ve beni yolculadı.

Bundan sonra her yolum düştüğünde masaj hizmeti almasan dahi masöz bayan telefon açıyor ve musait ise sohbet ediyoruz bazen masaj hizmeti alıyor bazen de dertleşiyoruz yani bir arkadaş sırdaş gibi olduk buda benim çok hoşuma gitti umarım sizde bu şekilde kaliteli ve gerçekden masaj hizmeti veren bir masöz bulabilirsiniz. Evet bu gün ki makalemizde bu kadar


0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir