İstanbul avrupa yakası yeni yeni kalabalık olan bir ilçe beylikdüzü masöz bu ilçede inanın gerçek masaj yapabilen masajcı bulmak oldukça zor; Neden derseniz bu llçede masaj bilgisi olmayan ve sadece ilan vermek için açılan sitelerde profesyonel masöz bulamadım.

Peki nasıl bulabilirim derseniz sizlere önceki yazdığım makaleleri bi okuyun derim ben şanslı olduğuma inanıyorum çünkü hem evde masaj hemde avrupa yakasında bir çok ilçesinde uzman masaj terapisti bulmanın ve gerçek masaj yaptırmanın mutluluğunu yaşıyorum. Aslında sizde isterseniz ve beklentiniz sadece masaj hizmeti almak ise nasıl bir yaklaşımda bulunacağınızı, Masaj işinin gerçek de bir meslek olduğunu sakın aklınızdan çıkarmayınız ve beylikdüzü masöz ilanlarında bulunan masöz ler ile konuşurken ve bilgi alırken saçma sapan muhabbetlerden kaçının.

Beyikdüzü Masöz yine sizlere bu ilçeden bir masaj deneyim anlatayım; Bu sefer masöz adını hatırlıyorum didem hanım idi sarışın daha önce yine beylikdüzün de spa merkezinde çalışmış ancak buradaki aldığı maaşın ona yeterli gelmediğini anlayıp bireysel olarak hizmet vermeye başlamış. Sanırım yine şansım dan dolayı olması gerekir randevu için aradığımda gayet düzgün bilgi verdi ve masaj uygulaması yaptırmaya karar verdim.

Beylidüzü Bireysel Masöz

Çok elit bir sitede masaj hizmet veren damla hanım ile randevu aldıktan sonra evine gittim girer girmez sanki spa merkezine girmiş gibi oldum önlüklü oldukça bakımlı bir hanım efendi ile karşılaştım. Birden sorma gereği duydum kendimde burada temisiniz dedim? Damla hanımda evet ben bireysel tek başına hizmet veriyorum deyince tamam dedim.

Masaj hizmeti için modern bir masaj sedyesi hoş bir koku ve olmazsa olmaz olan masaj müziği eşliğinde masaj uygulamasına başladı ve o güne kadar yaptırdığım ve gittiğim masaj seanslarını unuttum diyebilirim. Benim ne istediğimi ve bedenimi tanıyor gibi idi buda keyifli bir masaj hissettirdi bana deneyim ve uzmanlığı sormadan duramadım damla hanım eğitim nereden aldınız diye sorduğumda yurt dışında masaj eğitimi aldım ve uzun yıllar asya da çalıştık dan sonra ülkeme geldim spa merkezinde çalıştım beklentilerimi karşılayamadım daha sonra Beylikdüzü Masöz olarak bireysel hizmet vermeye karar verdim dedi.

Ben cevabımı almıştım yaklaşık 1 saat süren tam profesyonel masaj dan sonra damla hanım duş imkanı da sağladı ve salona geçtim güzel bir kış çayı ikram etti kendimi çok iyi hissediyordum, Damla hanıma verdiği hizmet den dolayı teşekkür ederek kendisi ile vedalaştık.

Sizlere söylemem gereken eger sadece masaj ise amacınız profesyonel uzman masaj terapist bulmak ve masöz ile masaj ile ilgili sohbet etmek dir. Hiç kimse size özel yaşantısını anlatmak zorunda değil ve açık cası kimseyi de ilgilendirmez bu tür sorular ile ne siz strese girin neden masöz amacınız masaj uygulaması yaptırmak olsun ve masajın keyfini yaşamaya bakın.

Birazda beylikdüzü ilçesinin geşmişine bakalım bir alıntı paylaşalım;

Beylikdüzü Marmaray var mı?

Beylikdüzü’ne kentin pek çok farklı bölgesinden farklı ulaşım alternatifleri ile erişim sağlanabilmektedir. Beylikdüzü’ne ilçesine ayrıca, Marmaray ve vapur hatları kullanarak da ulaşım sağlanabilmektedir

Metrobüsle Beylikdüzü’ne gidiyor mu?

Beylikdüzü’nden başlayıp Söğütlüçeşme’ye kadar giden metrobüs en hızlı ulaşım araçlarından birisi olarak vatandaşlar tarafından sıkça tercih edilir. Metrobüs hattı toplamda 44 duraktan oluşan ve İstanbul’u bir başından diğer başına kadar -Kadıköy’den Beylikdüzü’ne- kat eden yaklaşık 50 km uzunluğunda bir hattır.

Türkiye’nin İstanbul şehrinde hizmet veren 52 kilometre (32 mi) uzunluğunda ve 44 istasyona sahip olan Metrobüs sisteminde; doğu-batı aksında Söğütlüçeşme, Zincirlikuyu, Cevizlibağ, Avcılar Merkez – Üniversite Kampüsü ve Beylikdüzü Son durak kalkış/varışlı olarak günün 24 saati sefer yapan 6 hat bulunmaktadı

Zincirlikuyu Beylikdüzü arası metrobüsle kaç dk?

Beylikdüzü Zincirlikuyu arası 37 durak yaklaşık 80 dakika sürmektedir. Beylikdüzü Cevizlibağ arası 26 durak yaklaşık 60 dakika sürmektedir. Beylikdüzü Söğütlüçeşme arası 44 durak yaklaşık 100 dakika sürmektedir. Zincirlikuyu Söğütlüçeşme arası 8 durak yaklaşık 25 dakika sürmektedir.

Yukarıda sizlere beylikdüzü ilçesine nasıl ulaşım sağlarsınız ve masaj uygulaması almak istiyorsanız kolaylıkla ulaşım araçlarını sizler için araştırdım ve atlantis masaj sitesinde yayınladım. Umarım buradaki deneyimden ve açıklama sizlere yardımcı olacak ve sizlerde profesyonel bir masöz ile tanışıp gerçek masaj ın ne olduğunu bileceksiniz.


0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir