Merhaba, bugün bireysel masaj terapisti adlı makalemizde sizler için bilgilendirme yazısı yazmak istedim. İstanbul’un Farklı yerlerinde kendi evlerinde bireysel olarak masaj hizmeti veren masöz bayan terapistler. Profesyonel eğitim almış konusunda uzman terapist olarak hizmet vermektedir.

Bireysel Masaj Terapistleri kazançları; eleman verilerine göre, Masaj Terapisti 2024 yılında ortalama 38.200 TL maaş alıyor. Geçmişe baktığımızda Masaj Terapisti , Temmuz 2023 yılında ortalama 28.500 TL maaş alırken, Ocak 2023’de ise ortalama 22.440 TL maaş alıyordu. Daha önceki yılların maaşları için eleman.net maaş geçmişi tablosunu inceleyebilirsiniz.

İstanbul Bireysel Masaj Yerleri

Peki bu kazancı sağlamak için masaj terapisti nasıl olunur? Terapist nasıl olunur sorusu sertifika eğitimlerine katılmanın ardından spa veya güzellik terapi eğitimleri verilen bir okuldan mezun olmak gerekir şeklinde cevaplanabilir. Mili Eğitim Bakanlığı’na bağlı çeşitli kurs ve etüt merkezleri sertifika eğitimi verebilir.

En önemli dikkat edilmesi gereken bir önemli sorun da terapist profesyonel olması gerekiyor. MEB onaylı sertifikalı eğitim programlarına dahil olarak gerekli dersleri alır ve yeterli donanımlara erişirsiniz. Bunun ardından da bakanlıkça düzenlenmekte olan 608 saatlik uluslararası geçerlikte bir Masör / Masöz Kursu Bitirme Belgesi alırsınız, Bu masaj kursları ise Masaj kursu ne kadar sürerKurs programının süresi; günde en fazla 8 ders saati kurs süresi toplam 520 ders saatidir. 2,5 ay sonunda kursiyerler eğitim ve sınav sürecini tamamlayıp belgelerini almaya hak kazanırlar.

Yukarıda kısmen internet den bulduğum bazı yazılar sizlere yardımcı olacaktır. Ve siz masaj hizmeti almak istiyorsanız lütfen sadece masaj ile ilgili arayışında bulunan ve farklı bir beklentiniz olmasın çünkü profesyonel masöz sadece masaj hizmeti verir.

Bireysel Masaj Hizmeti

İstanbul’daki bireysel masaj merkezleri, uzman masözler ve terapistler tarafından işletilen modern tesislerdir. Kendi evlerinde masaj hzimeti veren masöz bayanlar çeşitli masaj tekniği uygulanır. Geleneksel masaj, derin doku masajı, aromaterapi, Thai masajı, refleksoloji ve spor masajı gibi teknikler yaygın olarak tercih edilir. Her bir teknik, kasları gevşeme, stresi azaltma, enerjiyi dengeleme ve zihinsel rahatlama gibi faydalar sağlar.

Tüm ilçede bulunan ve hizmet veren masöz bayanlar genellikle modern ve huzurlu bir atmosfere sahiptir. Misafirlerin rahatlaması için özel olarak tasarlanmış odalar ve dinlenme alanları bulunur. Merkezler genellikle dinlendirici müzikler, hoş bir koku ve görsel unsurlarla donatılmıştır. Ayrıca, bazı merkezlerde sauna, buhar banyosu, jakuzi gibi spa olanakları da bulunabilir.

Bireysel masaj ın birçok sağlık faydası vardır. Kas gerginliğini azaltır, kan dolaşımını artırır, ağrıları hafifletir ve stresi azaltır. İstanbul’daki masaj merkezlerinde çalışan deneyimli terapistler, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş masaj terapileri sunar. Müşteriler, sağlık ve rahatlama hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olurlar.

Kategoriler: Bireysel Masaj