Bu makaleyi yazmak hiç alıma gelmezdi fakat Eminönü Masöz olarak yamak istediğim bu ilçenin tarihi ve bu ilçede esnaflık yapan kapalı çarşı, mahmutpaşa esnaflarının da illaki masaj hizmeti almış yada spa merkezlerine gittiğini ümit etmek isterim.

Eminönü Masöz İlanları

Atlantis masaj sitesinde hiç aklınızda şüphe kalmayacak şekilde profillerin bulunduğu bir çok masaj terapist ilanları bulacaksınız, Ancak hiç bir gerçek masaj hizmeti veren masöz farklı bir uygulama yapmaz lütfen bunu aklınızdan çıkarmayın. Zaten sizin gerçek den bir masaja ihtiyacınız var ve arayışınız da bu yönden ise aklınıza gelmez.

Eminönü Masöz neden bulmak isterseniz size yakın bir lokasyon da bireysel hizmet veren terapist den randevu alıp hem işinizin aksamaması hem de iş vaktinde profesyonel bir masaj ile kendinize ödül vermiş olursunuz. Bazen iş yaşamında masaj kaçamakları yapmak sizin için iyi gelebilir Avrupa nın bazı yerlerinde hatta ofise masaj hizmeti bile var.

Bu sefer sizlere yazığım semt de bir deneyim yazamayacağım ancak yakın lokasyonlar da bulunan bir çok ilan var sizlerde deneyim var ise yorumlarda paylaşabilir ve genel olarak fikir sahibi olabiliriz. Ben sizlerin de paylaşım yapabileceğini düşünüyorum ve ulaşım açıklamalarını yapmak isterim.

Eminönü’ne hangi metro ile gidilir?

İstanbul’daki metro hatlarında direkt Eminönü’ne giden bir metro istasyonu bulunmamaktadır. Fakat Yenikapı – Hacıosman – Taksim metro hattı olan M2 metrosu ile İstanbul Üniversitesi Vezneciler durağında inerek Eminönü’ne ulaşım sağlanabilir. Durakta indikten sonra Eminönü’ne ulaşım mesafesi yürüme mesafesindedir.

İstanbul Eminönü hangi semtte?

Eminönü, İstanbul’un bir semtidir. İstanbul’un Tarihî yarımada olarak bilinen kısımda, Haliç’in batısında yer alır. 7 Mart 2008 tarihine kadar ilçe belediyesi olan Eminönü bu tarihte lağvedilerek kanunla Fatih ilçesine bağlanmıştır.

Eminönü’ne gitmek için hangi durakta inilir?

Öncelikle Eminönü direkt ulaşım Sirkeci durağı üzerinden sağlanmaktadır. Ancak aktarma yapmak durumunda kalanlar için öncelikle M4 metro hattı olan Kadıköy- Kartal metrosuyla Ayrılık Çeşmesinde inilmeli buradan da Marmaray’a aktarma sağlanmalıdır.


0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir