İstanbul evde masaj ilanları, Konusunda uzmanlaşmış ve uzun yıllar masaj eğitimi almış profesyonel masaj terapistleri, Masöz Ve Masör ayrıca bireyler eşleri ile masaj yaptırmak için evlerinde masaj seçeneğini daha çok kullanıyorlar. Bay ve Kadınlara hizmet veren uzman terapistler tamamen masaj çeşitleri konusunda uzmanlaşmış, Sadece masaj uygulaması yapan işinin ehli terapistlerdir.

Evde Masaj Hizmeti

Evde Masaj Hizmeti sunacak ortamda en önemli unsurlardan biri hijyen bu neden ile masajdan önce Bayan masözlerinin seans alanını yeterince dezenfekte etmesi çok önemlidir. Masöz hizmeti kalitesi adına,  Profesyonel masaj sedyesi gerekir bunun için de masaj masaları uygundur. Evde masaj Terapisi yapılacak olan kişiye örtünmesi için temiz örtü veya havlu verilmelidir.

Baş ve dizlere konulması için yastık olabilir ama çok şart değildir. Evde Masaj terapisti masaj için gerekli yağlar veya solisonlar bulunduracaktır. Yağlar isteğe bağlı ya aromalı ve kokulu ya da aromasız ve kokusuz yağlar olmalıdır.

Evde Masaj konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız şanslısınız çünkü web sitemiz sizler için uzman masözleri araştırıp tavsiyeler sunmaktadır. Sporcusundan işçisine, iş insanından öğretmenine hepimiz bazı dönemlerde gerek fiziksel gerekse zihinsel olarak şarj olmaya ve dinlenmiş lik hissini tatmaya ihtiyaç duyarız. Böyle durumlarda bizi kendimize getirecek, enerjimizi maksimima çıkaracak ve sağlık açısından bizi daha dirençli hale getirecek aktivitelerden biri de iyi bir masözden terapi almak olacaktır. İstanbul Bölgesinde yaşıyor ve gerçekten işinin ehli uzman bir İstanbul masöz arıyorsanız sizin için doğru adres tabii ki

Evde Masaj

1. Sporcu Masajı
Sporcu masajı, spor yapan kişilerin fiziksel ve fizyolojik gelişimine etki eden bir masaj türüdür. Sporcunun antrenman öncesi ısınmaya, dinlenmiş bir şekilde hazırlanmasına yardımcı olur. Spor Masajı vücuttaki hassas dokuyu, hasarlı kasların olduğu noktaları teşhis eder. Kaslardaki gerginliği azaltarak rahatlatılmasına ve sakatlıkların önüne geçilmesine yardımcı olur. 

2. Yüz Masajı
Yüz Masajı, yüzdeki bütün kasların rahatlatılması için uygulanan bir masaj türüdür. Cildin alt tabakasına ulaşarak tembelleşen kasları harekete geçirerek cildin yenilenmesini sağlar. Ciltteki kırışıklık ve yaşlanma belirtilerine karşı mücadele eder. Bu sayede kan dolaşımı bozukluğunu giderir ve hücre yenilenmesini hızlandırır.

3. Ayak Masajı (refleksoloji)
Ayak Masajı, ayakların belli noktalarına ufak dokunuşlarla bloke olmuş bölgeleri harekete geçirerek vücudun kendi kendini iyileştirmesini ve rahatlamasını sağlayan bir yöntemdir. Ayak refleksolojisi, ayak bileği zedelenmeleri, gün içerisinde spor ve iş yapmak durumunda kalan insanlar için iyi bir çözümdür. 

Refleksoloji Masajı ayaklara basınç uygulayarak yapılır ve bu sayede hastanın tepkisi ölçülür. Bu işlem sonucunda hastanın problemli bölgeleri tespit edilir ve nasıl bir masaj teknikleri uygulanacağı belirlenir. Ayrıca bu masaj kişiye özel yapıldığından bu işlem herkese farkı uygulanır. Hatta hastanın yaşı, hastalık türü, hasta olan kişinin psikolojik ve fiziksel sorunları ele alınarak uygulanır.

Ayak Masajı yapılmadan önce ayakların temiz ve hijyenik olması gerekir. Kişiye özel hassasiyetle masaj sıkıca bastırılarak hastanın gıdıklanması önlenir. Ağrılı olan bölgeye daha fazla neden olmamak için seçilmiş noktalara masaj uygulanır. Ayak Masajına öncelikle ayak bilekleriyle başlayarak burada bulunan bağları ve sinirleri gevşetilmesi sağlanır bu adımdan sonra ayak tabanlarına geçilir.

Kategoriler: Evde Masaj

istanbul masöz