Merhaba bugün de sizlere evde masaj deneyim anlatacağım; Geçen yıl yaz aylarında o kadar çok yoğun bir zamana denk geldim ve her zaman masaj sevdiğim için yerinde masaj yapan masöz yerine bu seferde evde masaj yapan masöz profilleri aradım ve buldum.

O kadar çok yorgun olduğum bir zamanda hafta sonu yazlık da istanbula uzak bir ilçede tatil yapmaya karar verdim daha önce gittiğim masöz bayan ları aradım ve eve gelebilir mi diye sordum ancak onlarda musait değillerdi bende hemen araştırmaya başladım ve eve masaj diye arama motorunda arama yaptım karşıma onlarca sayfa çıktı hepsine güvenemedim tek tek arayıp bilgi aldım. Bir tane profil gözüme çarptı hemen aradım bilgi aldım evde masaj hizmeti veriyorsunuz diye sorunca; Zaten benim evim yok evde masaj hizmeti veriyorum dedi.

evde masaj

Evde Masaj Hizmeti

Evde Masaj hizmeti veren masöz ile biraz uzun konuştum çünkü ilk defa böyle bir masaj hizmeti alacaktım; Yeterli bilgiyi verdi ve bende emin oldum bu masöz tarafından gerçek hizmet alacağıma. Daha sonra fiyat bilgisini aldım evet kendi yerinde hizmet veren masöz ler den daha yüksek fiyat ama şöyle düşünmek lazım hem taksi ücreti hem de bir risk bilmediğiniz tanımadığınız bir insanın evinde masaj hizmeti verecek.

Neyse alaştık fiyatta bende görüşme saatini söyledim telefonu kapattım; Beklemeye başladım acaba nasıl bir masöz evde masaj yapacak diye peki beklerken ne yapmalıydım? Tabiki kişisel bakım yapmalı evimi masaja hazırlamalıydım. Yatak odasında temiz havlu ve güzel bir masaj müziği açtım daha önce merak ettiğimden masaj yağları almıştım. Gelen masöz bayan a gösterecek ve benim için uygun ise masaj yaptırmam için verecektim.

Ve beklenen masöz geldi kapıyı çaldı karşımda orta yaşlı elinde büyük bir çanta olan bir bayan düşündüm acaba bu çantanın içinde ne vardı? Masöz içeri girdi yol yorgunluğu olduğundan ikramda bulunmak için bir şeyler içer misiniz dedim sanırım tedirgin idi ve yok teşekkür ederim dedi bana nerede size masaj yapacağım diye sordu bende yatak odamda yer hazırladın deyince hayır ben seyyar sedye getirdim dedi şaşırdım.

Evde Masaj yapan masöz bunla da kalmadı şaşırtmaya çantasından tek kullanımlık masaj malzemelerini de çıkardı ve siz masaj için hazırlanın dedi. Bende hazırlandım ve buyurun başlayabilirsiniz masaja dedim o kadar çok uzman bir terapist bulmuşum gerçek anlamadan masaj hizmetini yaptı. Masaj bitimde büyük bir profesyonellik ile masaj ücretini aldı ve sonlandırdı.

Evde Masaj konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız şanslısınız çünkü web sitemiz sizler için uzman masözleri araştırıp tavsiyeler sunmaktadır. Sporcusundan işçisine, iş insanından öğretmenine hepimiz bazı dönemlerde gerek fiziksel gerekse zihinsel olarak şarj olmaya ve dinlenmiş lik hissini tatmaya ihtiyaç duyarız. Böyle durumlarda bizi kendimize getirecek, enerjimizi maksimima çıkaracak ve sağlık açısından bizi daha dirençli hale getirecek aktivitelerden biri de iyi bir masözden terapi almak olacaktır. İstanbul Bölgesinde yaşıyor ve gerçekten işinin ehli uzman bir İstanbul masöz arıyorsanız sizin için doğru adres tabii ki

Evde Masaj Çeşitleri

1. Sporcu Masajı
Sporcu masajı, spor yapan kişilerin fiziksel ve fizyolojik gelişimine etki eden bir masaj türüdür. Sporcunun antrenman öncesi ısınmaya, dinlenmiş bir şekilde hazırlanmasına yardımcı olur. Spor Masajı vücuttaki hassas dokuyu, hasarlı kasların olduğu noktaları teşhis eder. Kaslardaki gerginliği azaltarak rahatlatılmasına ve sakatlıkların önüne geçilmesine yardımcı olur. 

2. Yüz Masajı
Yüz Masajı, yüzdeki bütün kasların rahatlatılması için uygulanan bir masaj türüdür. Cildin alt tabakasına ulaşarak tembelleşen kasları harekete geçirerek cildin yenilenmesini sağlar. Ciltteki kırışıklık ve yaşlanma belirtilerine karşı mücadele eder. Bu sayede kan dolaşımı bozukluğunu giderir ve hücre yenilenmesini hızlandırır.

3. Ayak Masajı (refleksoloji)
Ayak Masajı, ayakların belli noktalarına ufak dokunuşlarla bloke olmuş bölgeleri harekete geçirerek vücudun kendi kendini iyileştirmesini ve rahatlamasını sağlayan bir yöntemdir. Ayak refleksolojisi, ayak bileği zedelenmeleri, gün içerisinde spor ve iş yapmak durumunda kalan insanlar için iyi bir çözümdür. 

Refleksoloji Masajı ayaklara basınç uygulayarak yapılır ve bu sayede hastanın tepkisi ölçülür. Bu işlem sonucunda hastanın problemli bölgeleri tespit edilir ve nasıl bir masaj teknikleri uygulanacağı belirlenir. Ayrıca bu masaj kişiye özel yapıldığından bu işlem herkese farkı uygulanır. Hatta hastanın yaşı, hastalık türü, hasta olan kişinin psikolojik ve fiziksel sorunları ele alınarak uygulanır.

Ayak Masajı yapılmadan önce ayakların temiz ve hijyenik olması gerekir. Kişiye özel hassasiyetle masaj sıkıca bastırılarak hastanın gıdıklanması önlenir. Ağrılı olan bölgeye daha fazla neden olmamak için seçilmiş noktalara masaj uygulanır. Ayak Masajına öncelikle ayak bilekleriyle başlayarak burada bulunan bağları ve sinirleri gevşetilmesi sağlanır bu adımdan sonra ayak tabanlarına geçilir.

Kategoriler: Evde Masaj