Anadolu yakası kadıköy masöz bayan ilanlarına bakmak en güncel profillere ulaşmak en gerçek masaj uygulaması için atlatisistanbul olarak sizlere bir makale yazmak ve bilgilendirmek istedim. Evet Anadolu yakasının en eski ilçesi olan kadıköy bölgesinde bir çok masöz bayan bulunmakta peki nasıl uzman nasıl bilgisi olmayan diye ayırabiliriz.

Kadıköy Masöz Bulmak

Kadıköy masöz anahtar kelimesinde bir çok ilana ulaşabilirsiniz, Bu yüzden ilanları dolaşırken sadece masaj uygulaması veren terapist bulmak olukça önemli. Bende bir zamanlarda bu ilçeden bir masöz tarafından masaj hizmeti aldığımı bu site içerisinde sizinle paylaşma şansım olmuştu.

Ancak daha sonra yine bir masaj yaptırmak istediğimde bireysel ilan veren kadıköy masöz ilanlarına girdim ve karşıma çıkan ilk masöz ila konuştum ve randevu aldım. Ümid ediyordum daha önceki masajcı kadar iyi bilgisi olmasını ancak öyle olmadı randevu saatinde masajcının evine gittim ve kapıyı normal giyimli bir bayan açtı ben alışmamıştım önlüklü ve kaliteli bir kişi açacak sandım hal böyle olunca hemen pardon yanlış yere geldim dedim ve derhal uzaklaştım.

Kadıköy Uzman Masöz

Hemen tekrar google de arama yaptım ve yine randevu aldım bu sefer şaşırılacak bir tesadüf oldu ilk masaj için gittiğim hazal hanım ile karşılaştım o kadar mutlu oldum ki işte gercek sadece masaj hizmeti veren bir masöz bayan dan tekrar harika bir masaj hizmeti alacaktım.

Sürekli bu kadıköy ilçesinde bilgi vermek ve makale yazmaktan da yoruldum gibi ama en kaliteli masaj hizmeti almanız için biraz da olsa sizlere açıklayıcı makaleler yazmak istiyorum ve sizinde kadıköy masöz deneyimlerinizi yorumlarda bizlere paylaşabilirsiniz. Ne dersiniz sizlerinde kadıköy ilçesinde masaj deneyim oldumu.

Kadıköy Masöz İlanları

Kadıköy Masöz deneyim anlatmak isterim; Yaklaşık 2 yıl öncesinde internet de bir arama yaptım uzman masöz diye karşıma haritadailetişim bilgileri bulunan hazel hanım karşıma çıktı sesi çıtı pıtı bir kadına benziyordu ve ücret ve masaj bilgisi aldım daha sonra randevu için sözleştik kendi evinde masaj hizmeti veren masöz kapıyı açtı ve içeri girdim. İçeride hoş bir koku ve kalite kokuyordu sıcak soguk ikramda bulundu ve masaj odasına aldı.

Kadıköy Bireysel Masöz

O zamanlarda ben avrupa yakasında çalışıyordum ve kadıköy masöz aramak aklıma hiç gelmemişti ama benim için bir güzel süpriz oldu iyi ki de hazel hanımla karşılaştım. Şimdi diyeceksiniz ki amma övdün masöz bayanı evet haklı olarak güzel ve kaliteli bir hizmet verdiği için övgüyü hak ediyor ancak bu sitede sizlere telefon numrası paylaşmam yasak olduğundan sadece ismini söylemem yeterli olacak sanırım.