Anadolu yakası kadıköy masöz ilanları alakalı makaleme hoş geldiniz, Evet sanırım uzun zamandır sizlere makale yazamadım ancak son zamanlarda yapay zeka makale programları olduğunu ve aslında google seo uyumlu makale yazabilir gibi geliyor ancak doğal ve organik makale yazmak bende en iyisi. Umarım bu düşüncem google tarafından takdir edilir 🙂 Şimdi gelelim Kadıköy ilçesinde uzman kendi yerinde masaj yapan masöz ilanlarına.

Kadıköy Masöz Tavsiye

Peki neden kadıköy masöz ilanları derseniz anadolu yakasında her ilçeye yakın olan kadıköy semtinde bireysel masöz ilanları bulunacak ve sadece masaj hizmeti veren uzman masaj terapistlerine ulaşabilecek siniz. Hemen belirtmek isterim masaj harici bir düşünceniz var ise sakın profilleri aramayınız ters bir cevap ile karşılaşabilirsiniz.

Artık aslında makale yazmaktan da yoruldum gibi ama en kaliteli masaj hizmeti almanız için biraz da olsa sizlere açıklayıcı makaleler yazmak istiyorum ve sizinde kadıköy masöz deneyimlerinizi yorumlarda bizlere paylaşabilirsiniz. Ne dersiniz sizlerinde kadıköy ilçesinde masaj deneyim oldumu.

Kadıköy Masöz deneyim anlatmak isterim; Yaklaşık 2 yıl öncesinde internet de bir arama yaptım uzman masöz diye karşıma haritadailetişim bilgileri bulunan hazel hanım karşıma çıktı sesi çıtı pıtı bir kadına benziyordu ve ücret ve masaj bilgisi aldım daha sonra randevu için sözleştik kendi evinde masaj hizmeti veren masöz kapıyı açtı ve içeri girdim. İçeride hoş bir koku ve kalite kokuyordu sıcak soguk ikramda bulundu ve masaj odasına aldı.

Kadıköy Masöz

Kadıköy Masöz tarafından masaj senası başladı özel masaj yağları bulunuyordu ve her biri harika kokulu hijyenik idi bana uygulayacağı masaj yağını koklamak ister misin dedi ve kokuya bayıldım tabiki bununla masaj yapabilirsiniz dedim yaklaşık sırt bölgesinde 30 dakika ve diğer taraf da 15 dakika bir masaj uygulaması yaptı en sonunda kendine özgü bir masaj ile sanırım yeniden doğmuş gibi oldum ama ben masaj terapiste herhangi bir yönlendirme yapmadım. Zaten kendisi bio enerji uzmanıymış sonradan öğrendim.

Harika bir masaj ın sırrı sanırım bu idi ve daha sonra hafta bir kere masaj için hazal hanıma ulaştım Ve 1 yıl kadar abone oldum çünkü belki de şimdiye kadar hizmet aldığım masöz bayanların en iyisi olduğunu sizlere söyleyebilirim.

Anadolu Yakası Masöz

O zamanlarda ben avrupa yakasında çalışıyordum ve kadıköy masöz aramak aklıma hiç gelmemişti ama benim için bir güzel süpriz oldu iyi ki de hazel hanımla karşılaştım. Şimdi diyeceksiniz ki amma övdün masöz bayanı evet haklı olarak güzel ve kaliteli bir hizmet verdiği için övgüyü hak ediyor ancak bu sitede sizlere telefon numrası paylaşmam yasak olduğundan sadece ismini söylemem yeterli olacak sanırım.


0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir