Mecidiyeköy de yıllardır uzman masöz bulmak ve mecidiyeköy masöz kelimesi ile arama yapmak çok kolay ancak kolay olduğuna bakmayın konusunda profesyonel masaj terapisti olması çok önemli peki düşüneceksiniz yoksa mecidiyeköy ilçesinde de masaj deneyim var mı?

Mecidiyeköy Masöz İlanları

Evet masaj seven bir insana sorulur mu eskiden bu ilçede bir sürü masaj salonu bulunuyor ve bu salonlardan ayrılan onlarca masöz bayan kendi var olan müşterilerini kaybetmemek için bu ilçede bireysel hizmet verebilecekleri ev bulmaları ilk etaplarda aynı evde iki kişi masöz hizmet verdiler ancak evde masaj yapan masözler müşterilerinin rahatlığı konusunda tek başına hizmet vermeye başladılar.

Mecidiyeköy ilçesinde ev bulmak ve bireysel çalışmak zordur sebebi ise yıllardır mimlenmiş olan masaj salonları ve halk arasında bu ilçede hep farklı hizmet veren masöz adı altında masaj bilgisi olmayan vasat masaj salonlarından ayrılıp burada çalışan bayanlara kesinlikle güvenmeyin ancak tabiki bazıları bu salonlardan ayrılıp masaj eğitimi alıp düzgün gerçek masaj hizmeti veren masöz bayanlarda var.

Mecidiyeköy Masöz Bayan

Benim bu ilçede masaj deneyim tam da bu neden ile masaj seven birisi olarak mecidiyeköy masaj salonu gittim ve içeri girdiğimde hiç de güzel olmayan bir mekanla karşılaştığımdan bende salondan çıkıp internette bireysel masöz aradım ve bu ilçede salona yakın bir masöz numarasını aradım bilgi aldım ve gittim.

Mecidiyeköy Masöz için hayal kırıklığına uğradığım masaj salonu nedeni ile masöz bayan ın evine gittiğim de de kolay kolay güvenemedim taki masaj için sedyeye yatana kadar masöz hemen üstüme havlu örttü ve seansa başladı dokunuş ve enerji aslında o masöz ün ne kadar uzman olduğunu anlatıyor kendisi, Bu sebep ile bu ilçede yaşadığım masaj deneyimi fazla uzatmak istemiyorum.

Gerçi her şey ilk konuşma ve ilk randevu almak için iletişime geçtiğinizde zaten o enerjiyi alıyorsunuz peki bu ilçeye nasıl gidilir ve ulaşım nasıl onlarla ilgili alıntı paylaşayım.

Mecidiyeköy metro metrobüse yakın mı?

İstasyondan M2 istasyonuna ve Mecidiyeköy Metrobüs İstasyonu’na yaklaşık 500 metre yürüme mesafesi olup, yaya alt geçidi ile birbirine bağlı olan istasyonlar arasında aktarma imkânı vardır.

Mecidiyeköy metro nereye gidiyor?

Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattında toplam 15 istasyon bulunuyor. Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı Avrupa Yakası’nın en yoğun nüfusa sahip 8 ilçesi Bağcılar, Esenler, Eyüpsultan, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu’nu birbirine bağlayacak.

Metro İstanbul, M7 Mecidiyeköy-Mahmutbey hattında seferlerin 30 Kasım’a kadar, haftanın 7 günü 06.00-22.00 saatleri arasında yapılacağını duyurdu